Úspešné ženy 1/2024

Milé dámy,

s radosťou Vám predstavujeme nové číslo nášho časopisu Úspešné ženy v novom formáte. Prinášame Vám nielen inšpiratívny obsah, ale aj nové vizuálne spracovanie. Chceme byť zdrojom podpory pre Vás, ženy v podnikaní ako aj v manažérskych a riadiacich pozíciach.

V tomto čísle časopisu Vám prinášame inšpiratívne témy, ktoré nás motivujú a pomáhajú nám k dosahovaniu profesijných cieľov. Žijeme vo svete plnom výziev a preto je dôležité nájsť rovnováhu, ktorá nám umožní nielen uspieť, ale aj cítiť sa dobre vo vlastnej koži.

Zviditeľňujeme, podporujeme, prepájame a vzdelávame podnikateľky, manažérky a ženy vo vysokých riadiacich pozíciách. Pomáhame im v osobnom, ale aj profesijnom raste.

Príbeh úspešnej podnikateľky a zároveň manažérky Dajany Vargy Rodriguez nám ukazuje, že so silou vôle, vášňou a odhodlaním je možné prekonať aj tie najväčšie prekážky a dosiahnuť medzinárodný úspech.

Nech Vám časopis slúži nielen ako zdroj inšpirácie, ale aj ako pripomenutie toho, že spoločne ako komunita žien môžeme dosiahnuť všetko, čo si dokážeme predstaviť.

Prajeme príjemné čítanie!

 

Prečitajte si časopis „Úspešné ženy 1/2024“